Menu

Undines Deep

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Undines Deep

Automat Undines Deep Online ZdarmaVýherní automat Undines Deep se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a zavede vás do mořských hlubin, kde se setkáte s různými vodními živočichy. Když se nakonec rozhodnete vyplavat na hladinu a nadýchnout se, tak můžete být až o 9000 mincí bohatší.

Automat Undines Deep Online Zdarma

Nezáleží na tom, zda si tento výherní automat budete chtít zahrát na zkoušku zdarma nebo budete hrát s reálnými penězi, vždy budete mít k dispozici násobitele výher, hazardní funkci, spiny zdarma, scatter symboly a wild symboly.

Připravte se na potápění

Než vstoupíte do zdejších vod, měli byste být připraveni na prozkoumávání. Vsazené mince mohou mít v tomto výherním automatu hodnotu od 0,01 do 5 kreditů. Tlačítkem Spin roztočíte válce, ale pokud se chcete ze hry jen těšit bez žádné námahy, tak využijte funkci automatického hraní.

Symboly

Všechny symboly tohoto výherního automatu jsou inspirovány podvodním prostředím. Narazit můžete například na různé druhy ryb, vznešené mořské koníky, zlaté rybky, oranžové hvězdice a medúzy. Pokud se budete dívat pozorně, tak můžete narazit také na zvláštní mušle a kulaté a ostnaté živočichy. Automat obsahuje i hrací karty, které ale nevypadají jako klasické hrací karty, a tak nečekejte srdce, káry, listy ani kříže. Místo toho před vámi budou šedé karty, které dosáhly mořského dna a odtamtud svítí.

Získat výhry je v tomto automatu velmi jednoduché. Stačí na výherních liniích spojit stejné symboly. Když se na všech pěti válcích zobrazí scatter symboly, aktivujete spiny zdarma, při kterých budou všechny vaše výhry vynásobeny 3x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti