Menu

Mystic Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mystic Fortune

 Mystic Fortune Automat Online ZdarmaMystic Fortune pomůže všem fanouškům výherních automatů zdarma nalézt své štěstí. Nejedná se pouze o zábavnou hru, která zahřeje vaše srdce. Tato hra dokáže také naplnit vaše kapsy hromadou zlatých mincí. Tento asijsky laděný výherní automat zdarma je jedním z těch nejpohodovějších výherních automatů, na který můžete na dnešním trhu narazit. To vám snadno potvrdí i velikost jeho fanouškovské základny. Tvůrcem tohoto automatu je vývojářská společnost Habanero, která při tomto propojení asijské kultury se světem výherních automatů zdarma odvedla opravdu skvělou práci. Při jeho vytváření navíc použila jen ty nejlepší technologie. To je nejvíce znát z kvality grafické stránky, animací, symbolů a systému odměn. Celková kvalita tohoto automatu se nedá s ničím srovnat.

 Mystic Fortune Automat Online Zdarma

 

Mezi symboly naleznete naprosto úchvatné symboly draků, zdobeného porcelánu, asijských lustrů a zpěvných ptáků. Mimo tyto vysoce hodnotné symboly jsou zde tak symboly vyplácející nižší výhry, které mají podobu klasických symbolů hracích karet. Účelem těchto symbolů je zvýšit frekvenci výher a vyplnit dobu čekání na opravdu vysoké částky. Samotná hra je velmi jednoduchá. Všechny potřebné ovládací prvky jsou umístěny ve spodní části herní obrazovky. V tomto prostoru můžete před každým zatočením změnit hodnotu vašich sázek. Také můžete změnit počet aktivních výherních linií od 1 do 25 a chybět samozřejmě nebudou ani populární funkce MAXBET a AUTOPLAY.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti