Menu

Geisha

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Geisha

Geisha Automat Online ZdarmaVýherní automat Geisha se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a jeho tématem je vyprávění o slavných japonských gejšách. Vy tak máte jedinečnou šanci vycestovat do této vzdálené země vycházejícího slunce. Bude na vás čekat elegantní a záhadný svět plný spousty drobných překvapení.

Geisha Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat vás zve do naprosto nového světa hazardu. Objevíte se v tradičním japonském prostředí, ve kterém na vás čeká spousta dokonalosti a krásy. Například zahlédnete růžově kvetoucí třešňové stromy s růžovými okvětními lístky, které z pozadí zasahují až na herní obrazovku.

Válce jsou z horní strany zastřešeny černou taškovou střechou a jsou odděleny bambusovými rámy. Převládající barvou je hnědá a sépiová, která ve vás vyvolá pohodu a klid. Hudba použitá v tomto výherním automatu je také tradičního rázu, ale na druhou stranu je také velmi uklidňující.

Tento výherní automat vám nabídne jen ty nejlepší herní zážitky, a to právě také díky svému designu, který vypadá relaxačně a nádherně. To mu ale neubírá vůbec nic z jeho zábavnosti.

Sázky

V tomto výherním automatu si můžete vsadit mince o hodnotě od 0,01 až do 5 kreditů. Vybrat si můžete podle vlastních možností. Také si můžete nastavit počet výherních linií, který vám nejvíce vyhovuje. Funkce automatického hraní vám pomůže udržet hru, i když si třeba potřebujete někam odskočit.

Symboly výherního automatu

V tomto výherním automatu se setkáte s 15 symboly Gejš, které jsou všechny nádherné. Vše vychází z japonské kultury a s automatem tak perfektně ladí. Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou mince a sandály, japonský symbol lásky, deštník, vějíř, čajová konvice a nástroj shamisen. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou gejši.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti