Menu

Horror Castle WM

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Horror Castle WM

Hrací Automat Horror Castle WM Online ZdarmaVýherní automat Horror Castle se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Celý tento automat je naplněn hororovými symboly, které vás donutí se potom před spaním podívat pod postel. Mimo strašidelných zážitků ale můžete vyhrát i 2500 kreditů. Co se týče bonusových funkcí, tak od tohoto výherního automatu nečekejte žádné zázraky. K dispozici ale budete mít alespoň spiny zdarma s násobitelem výher.

Hrací Automat Horror Castle WM Online Zdarma

 

Tento výherní automat je určen pro hráče, kteří mají rádi děsivé a strašidelné zážitky. Všech pět válců je proto vyzdobeno těmi nejhroznějšími symboly, které vám budou nahánět hrůzu. Patří mezi ně například podivní a obrovští pavouci s obrovskými zakrvavenými tesáky, rakve, oční bulvy, náhrobní kameny a strašidelné lebky. K těmto symbolům samozřejmě patří i obyvatelé podsvětí, jako zombie, krvežíznivý Drákula, duchové a zelený Frankenstein se spoustou šrámů.

Symboly tohoto výherního automatu se vyznačují 2D moderní grafikou, je to ale právě pozadí automatu, které mu propůjčuje děsivou atmosféru. Je na něm vyobrazen strašidelný dům s měsícem v úplňku. Na okrajích válců pak uvidíte zeď jedné kobky, z níž odkapává krev.

Speciální herní symboly

Pokud se vám na válcích podaří zobrazit výherní kombinaci ze tří, čtyř nebo pěti rakví, získáte násobitele v hodnotě 10x, 25x nebo 100x. Při tom vůbec nezáleží na tom, kde se tyto symboly na válcích budou nacházet. Tento symbol vám vyplatí nejvyšší jackpot až v hodnotě 2 500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti