Menu

Hammer of Thor

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hammer of Thor

Hammer of Thor Automat Online ZdarmaNaprosto každý zná Thorovo kladivo. Jedná se o kladivo, které mohou zvednout jen ti nejctihodnější válečníci. Pokud jste fanoušky tohoto komiksu nebo filmu, tak určitě více, o čem je řeč. Možná se ale ptáte, proč zrovna toto témat pro výherní automat? Důvod je velmi jednoduchý. Thorovo kladivo je jedním z nejzáhadnějších artefaktů všech devíti dimenzí. Ten, kdo vlastní toto kladivo, může vyhrát každou válku. Proto se na hráče, který na válcích tohoto výherního automatu zdarma Thorovo kladivo dostane, obrátí velké štěstí. Během každé výherní kombinace do válců udeří blesk, který oznámí vaši výhru. Těšte se tak na skvělé a naprosto jedinečné funkce.

Hammer of Thor Automat Online Zdarma

 

A co víc, celou hru nedoprovází téměř žádné zvukové efekty, což znamená, že celou hrou vás bude doprovázet zvláštní napětí. Během hry se s trochou štěstí setkáte s modrým a červeným drakem. Dokonce se můžete stát svědky jejich vzájemného souboje. Vsaďte si na jednoho z draků a sledujte, zda souboj vyhraje. Pokud si vsadíte na správného draka, tak bude vše sázka vynásobena 3x nebo 4x a výplatu získáte ihned. Ke spuštění této skvělé bonusové funkce ale potřebujete oba dva draky, protože dva draci stejného druhu tuto funkci spustit nemohou. Celkově se jedná o jedinečný výherní automat zdarma se spoustou nových funkcí. Spoustě hráčům se líbí, když vývojáři zkouší nové nápady a tento výherní automat se ukázal jako skvělé spojení retro automatových her s moderním konceptem výherních automatů a spoustou speciálních funkcí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti