Menu

Fish and Chips

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fish and Chips

Výherní Automat Fish and Chips Online ZdarmaVýherní automat Fish & Chips se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a vychází z představy, že oceán a moře této planety ještě nejsou dokonale prozkoumány. Navíc jsou naplněny spoustou podivuhodných zvířat a pokladů, které ještě nebyly objeveny. Tento výherní automat tak zve své hráče k zadržení dechu a ponoření se pod vodu a prozkoumání této části naší planety. Když se vrátíte zpátky, tak budou vaše kapsy nacpané poklady.

Výherní Automat Fish and Chips Online Zdarma

 

Výherní automat Fish & Chips je poutavou automatovou hrou, která se odehrává na mořském dně. Hráči tak budou celou dobu obklopeni mořskými živočichy. Herní obrazovka vypadá, jako by byla ponořena pod vodu a pohybují se na ní vlnky, které odráží sluneční paprsky. Průhledné válce vám umožní obdivovat korálový útes, který se nachází na spodní části válců a v dáli můžete zahlédnout i vrak korábu.

Symboly výherního automatu Fish & Chips jsou mixem klasických symbolů s originálními tvory. Eso, král, královna, kluk a desítka zde nesmí chybět a za tyto symboly vyhrajete peněžní odměny v hodnotě od 4 do 125 kreditů. Další symboly zahrnují hvězdice, kotvu, mapu k pokladu, usmívajícího se kraba držícího bankovky. Tyto speciální symboly vám zajistí výhry v hodnotě až 1000 mincí. Výherní linie tohoto automatu jsou fixní a vaším cílem je na nich zobrazit stejné symboly tak, aby vytvořili výherní kombinace. Vaše sázky můžete změnit pomocí tlačítek + a -.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti