Menu

Euro Golden Cup

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Euro Golden Cup

Hrací Automat Euro Golden Cup Online ZdarmaEuro Golden Cup je výherní automat od společnosti Genesis Gaming a jeho téma vám napoví samotný jeho název. Na celé herní obrazovce uvidíte žluté, oranžové, modré a fialové dresy. Mimo dresů je ve hře ale i několik z těch nejslavnějších fotbalistů a scatter symbolem je červená píšťalka. V tomto automatu si můžete vsadit celkem na 25 fixních výherních linií. Maximální sázka, kterou tento výherní automat zdarma umožňuje, činí 250 mincí. Hodnota vsazených mincí se může pohybovat od 0,01 do 1,00.

Hrací Automat Euro Golden Cup Online Zdarma

 

Pokud vás zajímá spíše to, co je na tomto výherním automatu nové, tak se jedná o novou úroveň speciálního bonusu. Ve hře se nachází náhodný symbol obrovského zlatého fotbalového míče, který vás obdaří 10 spiny zdarma. Také je zde zajímavá bonusová hra na penalty. Pokud se vám pětkrát po sobě podaří penaltu proměnit, tak získáte jackpot. Opravdoví fanoušci fotbalu si tento výherní automat rozhodně zamilují. V základní hře můžete na válcích najít symbol míče, který funguje jako klasický wild symbol. Tento míč tak může nahradit všechny ostatní herní symboly.

Jedná se o jednoduchý výherní automat zdarma, který ale obsahuje velmi dobré bonusové funkce, díky nimž se do tématu můžete více ponořit. Pokud je řeč o velikosti výplat, tak je nutné podotknout, že se jedná o výherní automat s nízkým rozptylem. Máte tak obrovské množství příležitostí na získání výher. Jestli zrovna u vás jsou fotbalové prázdniny, tak si spusťte tento výherní automat a užijte si točení válci s trochou fotbalové akce a spoustou zábavných funkcí. Doprovodná hudba vás bude skvěle udržovat v rytmu hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti