Menu

Burning Desire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Burning Desire

Výherní Automat Burning Desire Online ZdarmaBurning Desire je dalším zajímavým výherním automatem od společnosti Microgaming, který obsahuje pět válců a 243 trvale aktivovaných výherních linií. Grafická stránka této hry není zrovna tou nejlepší, kterou jsme u daného výrobce viděli. Automat spíše připadá jako nějaká verze video automatu z devadesátých let minulého století, než jako 3D výherní automaty které jsou v této době nejběžnější. Nicméně v této hře můžete vyhrát až 90 000 mincí v průběhu bonusové volné hry a až 30 000 mincí v průběhu základní hry.

Výherní Automat Burning Desire Online Zdarma

 

Jak jsme již zmínili, symboly vypadají mírně zastarale, ale i tak vám poskytnou skvělé výplaty. Běžné symboly zahrnují diamanty, sedmičky, růže, bary, zvony a hrací karty od 9 po eso. Symbol loga hry Burning Desire je wild symbolem, který na válcích nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol zlatých mincí. Na wild symbol můžete narazit pouze na válcích 2 a 4.

Bonusová hra tohoto automatu je opravdu přímočará. K jejímu spuštění potřebujete 3 a více zlatých mincí a získáte 15 volných zatočení. Všechny výhry získané během bonusové hry jsou trojnásobeny, takže vám umožní získat jackpot bonusové hry s 90 000 mincemi. Výhry zde získáte velmi snadno, jsou totiž vypláceny zleva doprava za všechny stejné sousedící symboly. To je právě kouzlo výherních automatů s 243 výherními liniemi. K tomu všemu navíc můžete prodloužit bonusovou volnou hru vytočením si dalších tří a více zlatých mincí, a aby to bylo ještě jednoduší, tak se počet zlatých mincí, které spustily volná zatočení, převádí do režimu bonusové volné hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti