Menu

Stampede

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stampede

Stampede Automat Online ZdarmaAfrická divoká příroda dokáže fascinovat spoustu lidí, kteří tento kontinent již navštívili nebo vám doporučí alespoň některý z filmů či románů, které se k tomuto kontinentu vztahují. Nyní je na čase užít si africkou savanu i na obrazovce výherního automatu.

Stampede Automat Online Zdarma

 

Pozadí automatu zobrazuje západ slunce nad vyprahlou savanou. Obloha se zbarvila do oranžova a vypadá to, jako by přímo hořela. Veškeré ovládací prvky se nachází v popředí herní obrazovky v kontrastních barvách.

Herní funkce

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici celkem 5 válců a 243 výherních linií. K začátku hraní stačí nastavit vaši sázku a roztočit válce. Pokud válci nechcete točit pořád dokola, tak můžete využít režim automatické hry. Hra bude pokračovat bez vašeho zasahování dál s takovým nastavením, jaké bylo naposledy aktivní. Po každém získání výhry mají hráči možnost zahrát si bonusovou hazardní hru a hodnotu své sázky ještě zdvojnásobit.

Herní symboly

V tomto výherním automatu si hráči mohou vsadit tolik mincí, kolik chtějí. Automat je považován za hru s nízkým rozptylem. Je tak pro vás mnohem pravděpodobnější, že získáte častější drobné výhry než jednu velkou sumu peněz. Ale právě proto tento automat stojí za to. Jednotlivými symboly jsou klasické hrací karty, které doplňuje celá řada známých divokých zvířat, jako jsou lvy, pakoni, gepardi a nosorožci.

Tím nejmocnějším symbolem výherního automatu Stampede je vycházející slunce, které se může zobrazit na prostředních třech válcích. Každý z těchto symbolů může nahradit běžné herní symboly a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací. Na rozdíl od ostatních automatů zde ale wild symbol neobsahuje žádného násobitele.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti