Menu

Bust The Bank

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bust The Bank

Hrací Automat Bust The Bank Online ZdarmaÚplně vás slyšíme říkat: „Jen ne další výherní automat s tématem bankovní loupeže.“ A opravdu se o tento výherní automat jedná, ale na druhou stranu jde o takový automat, který za trošku vašeho herního času opravdu stojí. Je totiž od společnosti Microgaming, která je známá pro tvorbu zábavných a výjimečných výherních automatů, které se skvěle hrají.

Hrací Automat Bust The Bank Online Zdarma

 

Stejně tak jako i u ostatních výherních automatů od této společnosti i zde se nejedná pouze o skvěle vypadající automat bez kapky zábavy. Jde o pětiválec s 243 výherními liniemi, který vám poskytne skvělé šance na získání výhry. Spojte to s celou řadou speciálních funkcí a bonusových kol a vznikne vám fantastický výherní automat s tématem bankovní loupeže, u kterého můžete sedět celé hodiny.

Jedná se o relativně nový příspěvek do rodiny výherních automatů od této společnosti a Microgaming se zde snažila udělat toto téma, které je jakoby s výherními automaty spojeno, zábavnější. Výherní automat obsahuje komiksovou grafiku jako například houževnatého a urostlého policajta, nebezpečně vypadajícího policejního bulldoga honícího padoucha a dva bankovní lupiče nesoucí právě ukradenou kořist. Všechny tyto symboly zastupují ve hře funkci speciálních symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti