Menu

Secret Garden II

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secret Garden II

Výherní Automat Secret Garden II Online ZdarmaVýherní automat Secret Garden II je pokračování originální automatové hry Secret Garden. I tento automat obsahuje 5 válců a 25 výherních linií a jedná se o velmi mírumilovnou a klidnou hru. Jeho atmosféru definuje spousta hmyzu a motýlů, kteří se starají o doprovodný veselý bzukot. I když tento výherní automat neobsahuje žádný jackpot, vynahradí vám to početnou řadou násobitelů a spinů zdarma. Z celkového hlediska se jedná o velmi odpočinkový výherní automat.

Výherní Automat Secret Garden II Online Zdarma

 

Na pozadí tohoto výherního automatu se nachází všech 5 válců, které se jakoby třpytí pod prosluněnou oblohou. Na stranách válců je umístěno celkem 25 čísel a každé z nich označuje jednu výherní linii. Když hráči přejedou kurzorem přes jednotlivá čísla, tak se jim jednotlivé výherní linie vyobrazí. V okolí brány do zahrady mohou hráči zahlédnout sluneční svit, nádherné květiny a obrovské stromy. Doprovodná hudba je relaxační a pomůže vám k nastolení vnitřního klidu. Při poslechu soundtracku tak budete rozhodně šťastnější.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují věci, na které v obrovských zahradách můžete narazit. V této tajemné zahradě tak můžete najít slunce, květiny, brouky, vážky, kola od vozu, motýly, vodní fontánu, klíče, visací zámek, zalévací konev, růži a logo automatu Secret Garden II. Hráči mohou sami rozhodnout, jakou částku chtějí vsadit. To znamená, že si ho mohou zahrát naprosto všichni, nezávisle na jejich finančních možnostech. Je možné si tak zahrát v režimu automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti