Menu

Lucky Sweets

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Sweets

Hrací Automat Lucky Sweets Online ZdarmaVýherní automat Lucky Sweet si můžete zahrát na všech platformách společnosti BGaming. Jedná se o video automat, který vám nabídne příležitost prozkoumat zapadlé pařížské uličky, ve kterých narazíte na všechny možné lahůdky. Ostatně jídlem se toto město také proslavilo. Můžete se tak těšit na spoustu sladkostí.

Hrací Automat Lucky Sweets Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma se odehrává na ulicích Paříže, na břehu řeky Seiny, která protéká přímo středem této metropole. Na pozadí je vidět hned několik typických mostů i několik Hausmannových budov. A vše je vyobrazeno ve chvíli, kdy se toto město probouzí a obloha na pozadí je vybarvena světle růžovou barvou. Válce tohoto výherního automatu vám budou připomínat cukrárnu. Automat nebude doprovázet žádný soundtrack, ale nebudete ochuzeni o jednoduché zvukové efekty doprovázející točení válců a oznámení výher. Celková atmosféra automatu je velmi příjemná a jistě přiláká spoustu nadšených hráčů.

Herní symboly

Pokud chcete, můžete si v tomto automatu nastavit automatické roztáčení válců a poté se jen soustředit na ničím nerušené sledování vašich výher.

Tabulka výplat tohoto výherního automatu vyobrazuje všechny sladké odměny. Uvidíte zde celkem 8 symbolů, mezi kterými jsou muffiny, záviny nebo jahodový dort. Poslední dva zmíněné symboly jsou těmi nejhodnotnějšími a získáte za ně 5000x až 9000x hodnotu vaší sázky. Stačí na výherní linii zobrazit pět těchto symbolů. Tento hrací automat vás nicméně nepřekvapí žádným scatter symbolem ani wild symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti