Menu

Hercules

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hercules

Výherní Automat Hercules Online ZdarmaVýherní automat Hercules pojednává o tomto starověkém hrdinovy, který žil v dobách starověkého Říma. I celý tento výherní automat je proto zasazen do tohoto historického období a vy se tak můžete podívat na obyvatele starověkého Říma, kteří v té době nosili dlouhé bílé tuniky. Chybět nebudou ani antické paláce nebo spousta zlatých mincí.

Výherní Automat Hercules Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma se rozkládá na 5 válcích se 100 výherními liniemi, kde budete mít k dispozici bonusovou hru, spiny zdarma, násobitele výher a stacked wild symboly. Tuto legendu o Herkulovi, synovi Dia, si při každém roztočení válci užijete naplno.

Antické římské téma tohoto výherního automatu je doplněno sytými barvami, barevnými tapisériemi, emblémy a zlatými pilíři. Zvukové efekty zachycují zvuky koní, zvonců, pokřiků a dalšího zvuku rušného města. Mezi jednotlivé symboly patří květiny, džbány s vínem, zlaté mince, nádherné ženy, Herkules a zlatá koruna.

Funkce automatu

Tento výherní automat může mít velikost 5×4 nebo 5×12. Extra válce budou aktivovány stacked wild symboly. V tomto případě si můžete přijít na nesmírně vysoké výhry.

Sázení je v tomto výherním automatu velmi jednoduché. Začněte zvolením počtu aktivních výherních linií, se kterými chcete hrát. Maximálně je možné aktivovat 100 výherních linií. Nastavit si také můžete hodnotu sázky na výherní linii od 0,01 do 5 dolarů. Minimální celková sázka tak začíná na 0,10 dolarech a maximálně si můžete vsadit 250 dolarů. Tento obrovský rozsah sázek je vhodný pro všechny hráče, kteří si díky tomu mohou zahrát tento výherní automat bez ohledu na jejich herní konto.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti