Menu

Dreams and Dollars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dreams and Dollars

Výherní Automat Dreams and Dollars Online ZdarmaDream & Dollars je výherním automatem, který hráčům nabídne zažít ten nejluxusnější životní styl, kterého mohou díky tomuto automatu dosáhnout. Na pozadí automatu jsou vyobrazeny luxusní vily s blankytně modrou oblohou. Možná vám celá tato scenerie bude připomínat Hollywood. Všechny herní symboly jsou zábavné a zářivé. Užijete si například bazénů, vstupenek do sportovního klubu a další speciality té nejvyšší třídy.

Výherní Automat Dreams and Dollars Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se čtyřmi řádky a 40 výherními liniemi. Vsadit si můžete od 0,40 do 200,00 mincí. Automat tak potěší jak hráče s nízkým herním rozpočtem tak i vysoké sázkaře.

Při hraní na vás také čeká celá řada skvělých bonusů, jako je například bonusová funkce uzamknout a roztočit. Hráči si také mohou užít spiny zdarma nebo scatter symboly. Wild symboly tradičně nahrazují všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symboly aktivují spiny zdarma, kterých může být až 15.

Jak hrát

Každého hráče jistě potěší i velmi jednoduché ovládání automatu. Ovládacích tlačítek je pouze pět a hodnotu vaší celkové sázky naleznete na spodní části herní obrazovky. Stačí stisknout jedno tlačítko a nastavit si hodnotu své sázky. Poté už jen roztočte válce a dejte se do hraní, protože vám už nic v cestě stát nebude. Za vše vděčíte jednoduchému vzhledu automatu, který hráčům dovoluje soustředit se pouze na samotnou hru.

Tento výherní automat má pro vás navíc připraveny opravdu slušné peněžní výhry. Jeho přepychový design s progresivním jackpotem pak zajistí, že hraní na tomto výherním automatu ukončíte jako boháči.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti