Menu

The Book

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Book

Automat The Book Online ZdarmaVýherní automat The Book přinese hráčům spoustu vysokých výher a zábavu ve stylu fantasy. Tento výherní automat je situován do tajemné komnaty, která se nachází ve starodávném hradu. Kouzelníci v tomto království používají tuto tajemnou komnatu k tomu, aby zde uskladnili své lektvary a kouzelnické knihy. Pokud kouzelníkům v jejich práci pomůžete tak budete moci na oplátku dosáhnout na velmi vysoké peněžní výhry.

Automat The Book Online Zdarma

 

Tento výherní automat je velmi zábavný a celé jeho prostředí pomůže hráčům naprosto se do hry ponořit. Válce jsou zde umístěny do otevřené knihy a na jejich pozadí si můžete všimnout dalších regálů plných knih. Zahlédnout také můžete kouzelníka, který se na žebříku natahuje pro jednu konkrétní knihu. Po některých knihách se táhnou pavoučí sítě a sem tam je položená lahvička s lektvarem. Ovládací tlačítka se nachází pod válci.

Celý tento výherní automat působí velmi zajímavě a zábavně najednou a určitě osloví spoustu hráčů. Užijete si ho zejména, pokud jste fanoušky Harryho Pottera nebo Pána Prstenů. Výherní automat The Book je tak zaměřený na celkem očekávané role a navíc nabízí hráčům velmi snadné ovládání.

Hraje se na 5 válcích s 10 fixními výherními liniemi. Výherní kombinace se tvoří ve směru zleva doprava. Pomocí ovládacího panelu nastavíte své sázky a roztočením válců zahájíte svoji hru.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu obsahují karetní symboly od 10 až po eso. Dalšími symboly jsou tematické symboly v podobě lvů, kouzelníků, draků a myší.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti