Menu

Wild Shamrock

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Shamrock

Automat Wild Shamrock Online ZdarmaVýherní automat Wild Shamrocks je automatovou hrou inspirovanou irskou kulturou, která vám nabídne spoustu přírodních krás. Nezáleží na tom, zda věříte na štěstí nebo ne, když se rozhodnete zahrát si tento výherní automat, tak si užijete pořádnou dávku peněžních výher.

Automat Wild Shamrock Online Zdarma

 

Pozadí tohoto hracího automatu je zaplněno duhou a zelenými skřítky. Grafická stránka je při tom velmi příjemná a dokáže vás nádherně vtáhnout do hry. Nečeká vás ale žádný příliš složitý design, pouze čistá, jednoduchá a funkční hra, která funguje stejně na malé i velké obrazovce. Jednotlivé výherní symboly vypadají jednoduše, ale moderně.

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici wild symbol, který se může rozrůst i na ostatní pole daného válce. Jedná se o symbol irské vlajky, který se může zobrazit na třetím, čtvrtém nebo druhém válci. Znamená to, že tento symbol zabere vždy celý válec, na kterém se zobrazí. Když je wild symbol zmrazen na jednom místě, ostatní symboly se roztočí a bude možné získat více wild symbolů. Při získání dalších wild symbolů obdržíte spin zdarma.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou stejné jako u ostatních výherních automatů s irskou tématikou. Zahlédnete duhu, skřítky a zelené hrací pole.

Grafická stránka je vytvořena ve formátu 3D a jednotlivé symboly jsou animovány a nabízí tak hráčům mnohem zábavnější zážitky. Do vzhledu tohoto výherního automatu bylo jednoznačně investováno mnoho práce, automat na vás ale nebude vůbec působit přehnaně či komplikovaně.

Hráči se mohou jednoduše orientovat v automatu pomocí tradiční tabulky výplat a několika tradičními funkcemi.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti