Menu

No More Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

No More Fruits

Hrací Automat No More Fruits Online ZdarmaJiž samotný název tohoto výherního automatu je zaměřen proti všem ovocným symbolům. Pokud jste tedy neoriginálními a nudnými ovocnými tématy unaveni, tak se rozhodně zaměřte na tento výherní automat s armádou trollů, kteří ovocným symbolům vyhlásili válku. Ovoce se ale bude bránit například explozivními feferonkami a depresivními cibulemi. Je čas to pořádně roztočit a zjistit, kdo bude v tomto boji vítězem.

Hrací Automat No More Fruits Online Zdarma

 

Tento hrací automat nabízí spiny zdarma, okamžité výhry, video grafiku, automatickou hru, hazardní hru, 5 válců, 25 výherních linií a možnost zahrát si na mobilních přístrojích. Výherní automat No More Fruits je jiný než běžné ovocné výherní automaty. Hra je moderní a má i moderní vyjádření. Výherní automat No More Fruits má současný design pojatý s humorem. Jeho vtipnost ale nejvíce oceníte, jakmile se do hraní tohoto automatu naplno ponoříte.

Neobyčejný design

Když začnete hrát tento výherní automat, tak si jistě všimnete nedostatku barev na herní obrazovce. Celé pozadí automatu je ponecháno černé s monochromatickým designem. Nejedná se nicméně o obyčejný černobílý design. V nabídce jsou totiž i moderní kreslené efekty. Celá hra se odehrává na ulici, kde můžete narazit na postavu závodící v modrém autě. To je například jeden ze záblesků barevnosti v tomto automatu. Dalším zábleskem barvy je symbol postavy, která vrhá kyblík s červenou tekutinou na jinou postavu na druhé straně válců. Možná se jedná o barvu, možná o krev, ale to už je jen na vás, abyste to odhadli podle svého.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti