Menu

Three Cards Wazdan

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Three Cards Wazdan

Videopoker Three Cards Online ZdarmaUž vás unavují všechny pokerové automaty? Tak zkuste něco jiného. Společnost Wazdan Gaming má pro vás na výběr všechny možné druhy her. Tato se jmenuje Three Cards a jedná se o video poker se třemi kartami. Místo klasických pěti karet jsou v této hře karty tři, a to jí přidává na záhadnosti. Rozdílem mezi touto hrou a všemi ostatními je fakt, že karty s nižší hodnotou neznamenají nižší výhry. Právě naopak, tato hra je velmi štědrá. Oddechněte si od výherních automatů zdarma a vyzkoušejte něco jedinečného.

Videopoker Three Cards Online Zdarma

 

Vaším cílem, jakožto hráče, by mělo být získání co nejvyššího skóre a dosáhnout tak na ty nejvyšší výhry. U tohoto stolu dostanete celkem tři karty, jak už bylo zmíněno dříve. A i když máte pouze tři karty, tak získáte výhru při vytvoření výherní kombinace z pěti karet. Zní vám to podivně? Nemusíte být nijak zmateni, jen se pusťte do hraní a čekejte, až se vám do ruky dostane královská postupka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti