Menu

Frooty Licious

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Frooty Licious

Výherní Automat Frooty Licious Online ZdarmaTento výherní automat online možná obsahuje poněkud menší herní pole, ale rozsah sázek vám to vynahradí. Hráči si výherní automat Frooty Licious mohou zahrát už s 0,09 kredity a maximálně jde v tomto výherním automatu vsadit 90 kreditů na jedno zatočení. Rozsah sázek je tedy obrovský. Mimo to je díky svým tvůrcům tento výherní automat ještě neuvěřitelně štědrý.

Výherní Automat Frooty Licious Online Zdarma

 

V případě, že chcete v této automatové hře získat bonus, musíte spojit tři různé symboly zvonů. Nemusí vás to stát ani přílišnou námahu už jen proto, že je volatilita tohoto výherního automatu průměrná. Nezískáte zde sice mnohem vyšší výhry než u jiných automatů, ale definitivně je tento výherní automat mnohem lepší než jiné rockové automaty od ostatních vývojářů.

Abyste si mohli speciální bonus tohoto výherního automatu zahrát, musíte na válcích získat tři stejné symboly, které pro vás budou znamenat tři pokusy v rámci bonusové funkce výběru z možností. Její název mluví za vše, ale vůbec to neznamená, že tato funkce není zábavná. Všechny bonusové prvky tohoto automatu vám poskytnou mnohem více zábavy než funkce, u kterých musíte dávat velký pozor.

Jakmile se pustíte do hraní tohoto automatu, tak se soustřeďte na hledání bonusových prvků. Jejich objevení na sebe určitě nedá dlouho čekat, protože jsou zde doslova na každém kroku. Aktivaci spinů zdarma zajistí symboly Bar a k dispozici pak budete mít celkem 9 her zdarma. Tento výherní automat obsahuje 3 válce a stejný počet speciálních funkcí. Tou poslední speciální funkcí je wild symbol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti