Menu

Gold Lab

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gold Lab

Hrací Automat Gold Lab Online ZdarmaTento výherní automat byl uveden na trh v roce 2016 a přináší vám spojení kreslené grafiky, alchymie a naprosto šíleného vědce. Online video automat Gold Lab je zasazen do prostředí moderní laboratoře, kde na vás netrpělivě čeká šílený vědec, abyste roztočili jeho válce a dokázali tak vyřešit jeho experiment. Šílený vědec vás bude doprovázet po celou dobu vašeho hraní a pomůže vám získat obrovské výhry. Na některá místa zázračně doplní zlaté symboly a ještě je přemění ve wild symboly.

Hrací Automat Gold Lab Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat má naprosto úžasnou grafickou stránku. Na válcích se zobrazují čtyři druhy barevných drahokamů a čtyři barevné zkumavky. Celý automat se rozkládá na pěti válcích se třemi řádky a 25 fixními výherními liniemi. Zatočit válci tohoto automatu můžete od 0,10 až do 100 kreditů, proto je automat perfektní opravdu pro všechny druhy hráčů. Během hraní se soustřeďte na spuštění bonusových funkcí, protože právě ty vám otevřou dveře ke spinům zdarma. Symboly zkumavky, které použijete pro aktivování spinů zdarma, se během nich změní na wild symboly.

Herní symboly

Hrací automat Gold Lab má celkem 11 herních symbolů. Mezi ně patří 4 symboly lektvarů, které se liší barevně, 5 drahokamů (také odlišných barev) a wild a scatter symbol. Každý symbol má svoji specifickou hodnotu. Například za modrý drahokam získáte 5x hodnotu vaší sázky při vytvoření výherní kombinace ze tří těchto symbolů. Symboly lektvarů mají také každý svoji hodnotu.

Proč se ale k tomuto výhernímu automatu budete stále vracet? Za to může zlatá bonusová funkce. Tato funkce obsahuje spiny zdarma, při kterých se mohou méně hodnotné symboly změnit na scatter symboly. Zkrátka jakmile si na jakémkoli zařízení spustíte Gold Lab, zažijete hodiny skvělé zábavy doprovázené úžasnými výhrami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti