Menu

Venetia

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Venetia

Výherní Automat Venetia Online ZdarmaVenetia je prostě jedním z těch nejvíce ceněných výherních automatů zdarma pocházejících z laboratoře vývojářské společnosti GameArt. Nemůže za to ale pouze výjimečně pohodové téma, ale hlavně jeho štědrost. Jedná se totiž o jeden z těch nejštědřejších výherních automatů zdarma v historii. Výhry zde nejsou možná úplně masivní, ale výhry mnohem častější než u ostatních výherních automatů zdarma. V podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat s 20 fixními výherními liniemi. A pokud vás to zajímá, tak tento výherní automat inspirovalo jedno kouzelné a nádherné město, Benátky. Vytvořit výherní automat zdarma, který zobrazuje krásu Benátek, rozhodně není snadná práce, ale společnost GameArt to dokázala bez jakýchkoli problémů.

Výherní Automat Venetia Online Zdarma

 

Výherní automat Venetia je klasickým automatem a obsahuje i pár prvků, které z klasických her opravdu pocházejí. Nejde však o ten druh klasických výherních automatů zdarma, které neobsahují žádné bonusové funkce. Zde narazíte hned na několik speciálních funkcí včetně násobitelů, spinů zdarma, wild symbolů, scatter symbolů a hazardní hry. Nejsou to funkce nijak moderní, ale když je srovnáte s komplikovanými moderními bonusovými funkcemi jiných automatů, tak se jedná o ty nejvíce uživatelsky přátelské funkce, jejichž používání je naprosto jednoduché a opravdu každý jim skvěle rozumí. Abyste si mohly tento výherní automat zahrát, musíte splnit pouze pár snadných kroků. Nejdříve si vyberte hodnotu vaší sázky a poté stiskněte tlačítko Spin. Potřebujete-li hrát rychleji, můžete využít tlačítko Auto spin. Hodnota maximální sázky v tomto případě nepřesahuje 10 mincí na zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti