Menu

Sizable Win

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sizable Win

Automat Sizable Win Online ZdarmaJedná se o jeden z těch nejlepších výherních automatů zdarma vývojářské společnosti Tom Horn Gaming, který vám nabídne skvělé zážitky ze hry. Tento automat je naplněn skvělými symboly, šťavnatým ovocem a nádhernými výplatami. Jednotlivými symboly jsou třešně, pomeranče, citróny, melouny a hrozny. Jakmile budete připraveni se do tohoto výherního automatu ponořit, nastavte si výši své sázky. Ta se může pohybovat od 0,01 do 1,00. Zvolte si počet aktivních výherních linií od 1 do 5 nebo využijte rychlou volbu pro nastavení maximální sázky. V tom případě stačí kliknout na tlačítko Max Bet a bude automaticky spuštěna hra s tou nejvyšší možnou sázkou. Využít také můžete funkci automatické hry. V tomto případě musíte pouze zadat počet spinů, které chcete odehrát. Poté se válce začnou točit automaticky bez žádného zastavování. Využijte tak všechny vaše možnosti, hodnotné symboly, scattery a sedmičky a odneste si domů slušné výhry.

Automat Sizable Win Online Zdarma

 

Scatter symbol tohoto výherního automatu zdarma vám vyplatí až 400x hodnotu vaší sázky na linii. Vy si ale můžete vsadit na tolik výherních linií, kolik chcete. Tento výherní automat má pro vás připravenu opravu zajímavou hru, která se samozřejmě neobejde bez speciálních funkcí. Jednou z nich je hazardní hra, která vám nabídne možnost zdvojnásobit všechny vaše výhry a získat tak zpět to, co jste prohráli. Stačí při tom pouze uhodnout správnou barvu otáčené karty. Výherní automat Sizeable Wins má pro vás spoustu šancí na získání výher. Automat obsahuje spoustu ovocných symbolů, maximálně si můžete vsadit 25 mincí a bavit se při tom můžete opravdu dlouhou dobu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti