Menu

Black Pearl

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Black Pearl

Hrací automat Black Pearl Online ZdarmaBlack Pearl je video automatem, jehož téma je zasazeno hluboko do podvodního světa. Tento výherní automat je naplněn barevnými mořskými rybkami, mořskými koníky, želvami, jedovatými medúzami a nádhernými, drahocennými černými perlami. Automat má 5 válců, 3 řádky a maximálně 9 výherních linií. Speciálními funkcemi automatu jsou wild symboly (symbol černé perly), bonusové scatter symboly (černá perla ve škebli), bonusové symboly spinů zdarma a dodatečný násobitel výher.

Pravidla hry Black Pearl Zdarma

Tento výherní automat si můžete zahrát pouze s dostatečným herním kreditem. Nejdříve si musíte nastavit hodnotu sázky na jednu výherní linii v poli BET PER LINE pomocí příslušného ovládacího tlačítka. Tato částka bude následně vynásobena počtem aktivních výherních linií, které jsou zobrazeny v poli LINES. Konečná částka je celkovou sázkou, která je zobrazena v poli BET. Počet aktivních výherních linií může být nastaveno pomocí tlačítka LINES. Celková sázka bude při každém zatočení odečtena z herního kreditu. Válce je možné roztočit stisknutím tlačítka START nebo tlačítka AUTOPLAY, které spustí režim automatické hry. Válce je také možné roztočit kliknutím myši kdekoli v aktivním herním poli. Když se na konci hry objeví na válcích výherní kombinace, je hráči vyplacena příslušná výhra, která odpovídá aktuální sázce. V případě, že nebyla vytvořena žádná výherní kombinace, je kolo ukončeno a hráč může roztočit válce znovu. Tento automat je od výrobce Egaming, tudíž si při hře dozajista užijete spoustu zábavy.

Průběh hry

Hráč má možnost nastavit počet aktivních výherních linií na jedno zatočení. Je možné aktivovat 1, 3, 5, 7 nebo 9 výherních linií. Celková sázka na jedno zatočení se rovná násobku aktivních výherních linií a sázky na jednu výherní linii.

K vytvoření výherní kombinace je nutné spojit alespoň 2 stejné symboly, které se musí nacházet na aktivní výherní linii a na sousedních válcích, počínaje válcem nejvíce vlevo. Všechny výhry se vyplácí zleva doprava a na každé výherní linii bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Speciální funkce automatu Black Pearl

Wild symbol

Symbol černé perly s nápisem se změní na wild symbol pouze v případě, že je součástí výherní kombinace alespoň na jedné aktivní výherní linii. Jakýkoli aktivní wild symbol vynásobí výhru z výherní kombinace, které je součástí, 2x. Tři a více wild symbolů spojených na aktivní výherní linii vytváří výherní kombinaci, za kterou bude vyplacena výhra odpovídající současné sázce podle tabulky výplat.

Spiny zdarma  (bonusová funkce)

Bonusový scatter symbol, který má podobu černé perly umístěné ve škebli, se může objevit kdekoli na válcích. Už dva scatter symboly zobrazené na jakékoli pozici na válcích tvoří výherní kombinaci, za kterou bude vyplacena výhra odpovídající aktuální sázce podle tabulky výplat. Celková výhra je následně vynásobena počtem aktivních výherních linií. 3 a více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivují bonusovou funkci spinů zdarma s možností získat 5, 10, 15, 20 nebo 25 spinů zdarma. Hráči si následně mohou zvolit jednu z pěti škeblí, která jim odhalí jejich náhodný počet spinů zdarma. Všechny výhry získané během spinů zdarma jsou vynásobeny násobitelem 3x a sečteny. Po ukončení spinů zdarma jsou získané výhry přičteny k hernímu kreditu hráče, který je zobrazen v poli CREDIT. Bonusové spiny zdarma budou odehrány se stejnou sázkou a stejným počtem aktivních výherních linií, které byly nastaveny při jejich spuštění.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti