Menu

Forest of Wonders

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Forest of Wonders

Hrací Automat Forest of Wonders Online ZdarmaVýherní automat Forest of Wonders pro vás vytvořila společnost Playtech, která vás jeho prostřednictvím zve k výletu do útrob jednoho záhadného a kouzelného lesa, kde na vás budou čekat dávno zapomenuté poklady a legendární zvířata.

Hrací Automat Forest of Wonders Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu se podobá příběhu o Alence v říši divů. Narazit můžete na jednotlivé postavy z tohoto příběhu a některým z nich se můžete postavit i v rámci bonusové mini hry. Nebojte se válce automatu roztočit s maximální sázkou, protože se z vás bude moci stát boháč během jedné chviličky.

Funkce automatu

Pozadí automatu tvoří hustý lesní porost, ve kterém poletují obrovští růžoví motýli. Mezi stromy můžete zahlédnout prosvítat sluneční paprsky, které nad válci vytváří nádhernou auru.

Válce automatu zavírají velkou část herní obrazovky a pod nimi je umístěn ovládací panel. Když otevřete tento výherní automat poprvé, ihned vás okouzlí a určitě se nebudete moci dočkat chvíle, kdy roztočíte válce.

Tento hrací automat obsahuje 5 válců a 25 výherních linií. Vaše peněžní výhry získáte za tvoření výherních kombinací. Hodnota vašich výher bude záviset na hodnotě vašich sázek. Čím vyšší sázky, tím více můžete vyhrát. Vaše sázky můžete změnit manuálně v ovládacím panelu nebo využijte tlačítko Max Bet.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zobrazují převážně slavné postavy z příběhu o Alence v říši divů. Těmi nejběžnějšími symboly jsou hrací karty, které mají hodnotu 10, J, Q, K a A. Mezi další symboly patří králík, housenka, kočka a kloboučník.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti