Menu

Five Tiger Generals

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Five Tiger Generals

Automat Five Tiger Generals Online ZdarmaVýherní automat Five Tigers General v době hojně uplatňuje číslo 5. Jedná se o výherní automat s 5 generály, 5 válci, 15 výherními liniemi a 5 druhy jackpotů. Výherní automat Five Tigers General si můžete vyzkoušet na platformě společnosti Playtech a rozhodně stojí za to se na tuto automatovou hru podívat. Téma tohoto automatu online je inspirované čínskou kulturou a jedná se o jeden z těch nejlépe vypadajících automatů, který je plný nádherných symbolů a postav připravených jít za vás do boje o hodnotné výplaty.

Automat Five Tiger Generals Online Zdarma

 

Logo tohoto výherního automatu je napsáno mandarínskou čínštinou v červené barvě a zbytek pozadí automatu vyobrazuje šedivou koláž vyobrazující čínské generály. Generálové jsou plně vyzbrojeni a budou vás ozařovat svými nabroušenými šavlemi. Na pozadí můžete zahlédnout všech 5 generálů tohoto výherního automatu, za které také můžete získat 5 vysokých jackpotů. Hodnota jackpotů roste spolu s hodnotou vaší sázky.

Generál oranžové barvy má hodnotu 124 liber. Fialový generál vám přinese až 280 liber. Modrý generál vám může vyplatit maximálně 600 liber a červený generál vám vyplatí až 1000 liber. Nejvyšší hodnotu má zelený generál, za kterého získáte 2000 liber. Když je vaše hodnota sázek nastavena na minimum, tak za zeleného generála získáte pouhých 200 liber.

Funkce automatu

Hodnota mincí tohoto automatu se pohybuje od 0,04 do 0,40. Pro aktivaci režimu automatické hry stačí několik vteřin přidržet tlačítko Spin. Počet použitých výherních linií nelze změnit. Nejvyšší sázka na jedno zatočení činí 6 dolarů a při této hodnotě sázky dosáhnete na ty nejvyšší nabízené jackpoty.

Mimo symbolů pěti generálů v tomto automatu můžete také narazit na symboly hracích karet.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti