Menu

Mr Cashback

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mr Cashback

Automat Mr Cashback Online ZdarmaOnline výherní automat Mr Cashback si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech zdarma nebo za reálné peníze. Tento hrací automat vám nenabídne žádný jackpot, ale můžete v něm získat výhry až v hodnotě 7500 mincí. Jedná se o tu nejvyšší výhru, která se může lišit podle velikosti vaší sázky.

Automat Mr Cashback Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 5 válců a 15 výherních linií. Hodnotu sázky si můžete upravit podle sebe, a když vyhráváte, je výhodné sázku zvýšit, protože od její hodnoty se odvíjí i hodnota vašich výher. Mimo výher získaných z klasických výherních linií také můžete získat výhry v bonusové hře, spinech zdarma, hazardní hře nebo díky scatter symbolům. Automat také nabízí funkci automatického hraní.

Tento výherní automat vám nabídne 33 různých výherních kombinací, což znamená, že vaše šance na získání výher jsou opravdu vysoké. Na válcích narazíte na skvělé symboly představující například pytle s penězi, pokladničku v podobě prasátka, pana Cashback, který kouří doutník, pytle se zlatými mincemi a logo automatu. Součástí hry jsou také atraktivní animace, které vám zajistí ty nejlepší herní zážitky.

Jak hrát

Výherní automat Mr Cashback je opravdu jednoduchý. Začněte nejdříve nastavením počtu aktivních výherních linií a vašich sázek a poté stačí už jen stisknout tlačítko Spin a válce roztočit. Minimální sázka se v tomto automatu pohybuje od jednoho centu a maximálně si můžete vsadit až 150 mincí.

Wild symbolem tohoto automatu je samotný pán Cashback, který pokuřuje doutník. Ve hře narazíte také na scater symbol, který aktivuje spiny zdarma. Pro jejich aktivaci ale musíte na válcích zobrazit tři scatter symboly najednou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti