Menu

Birds and Blooms

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Birds and Blooms

Automat Birds and Blooms Online ZdarmaTento výherní automat je zajímavý a vypadá velmi dobře. Na první pohled to vypadá jako jednoduchá hra o ptácích, ale pokud se do tohoto automatu ponoříte hlouběji, rozeznáte v něm orientaci a východní kulturu. Ptáček před klecí, různé druhy ptáků a samozřejmě i japonská budka pro ptáky, naprosto vše se v tomto automatu pojí s jeho tématem.

V tomto výherním automatu zdarma můžete aktivovat všech 8 výherních linií, které budou přesně vyznačeny. Struktura automatu se skládá z jednotlivých okének, ve kterých se objevují symboly. Wild symbolem je symbol ptáčka sedícího před klecí a scatter symbolem je ptačí budka. Podle všeobecných pravidel může wild symbol nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů.

Automat Birds and Blooms Online Zdarma

 

Na tomto výherním automatu se nám líbí jedna věc. Jeho pravidla jsou stejná jako u ostatních výherních automatů této společnosti a to stejné platí i o nastavení a ovládání. Jediným rozdílem jsou vizuální efekty, které jsou originálně jednoduché. Tento výherní automat neobsahuje žádné jiné bonusy než spiny zdarma. Pokud zobrazíte scatter symboly na třetím, čtvrtém a pátém válci, získáte spiny zdarma. Spiny zdarma nicméně nemohou být během této funkce obnoveny. Hodnotu jednotlivých symbolů můžete najít jednoduše v tabulce výplat. Za tři scatter symboly zobrazené kdekoli na daných válcích vyhrajete celkem 10 spinů zdarma. Celkově se jedná o skvělý výherní automat zdarma, který je vhodný pro nováčky i pro zkušené hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti