Menu

Bloodlines

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bloodlines

Hrací Automat Bloodlines Online ZdarmaUpíři vždy označují něco nebezpečného, někdy se může jednat o nebezpečnou vášeň nebo jejich šarm. A právě proto jsou upíři tak populární v sekci fikčních příběhů pro mladé a nejde na ně zapomenout ani v rámci výherních automatů zdarma. V minulosti již vzniklo spoustu výherních automatů na toto téma a v tomto výherním automatu vás přivítá urostlá tmavá postava muže s okouzlující ženskou obětí.

Od prvního pohledu je jasné, že vám tento výherní automat poskytne vizuální efekty, které si toto téma zaslouží. A společnost Genesis Gaming v takových případech nikdy nezklame. Téma tohoto výherního automatu vypadá jako vytržené ze série Stmívání. Vaším úkolem bude pomoci dívce v červeném, jejíž přítel je upír. Jste připraveni se do toho pustit?

Hrací Automat Bloodlines Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma budete mít k dispozici 100 výherních linií, ale raději se soustřeďte na samotný průběh hry než na výherní linie. Jejich počet si totiž není možné zapamatovat (pokud tedy nejste génius). Tento malý detail ale zvolili tvůrci automatu právě proto, aby se hráči mohli více soustředit na příběh, který se na válcích odehrává. To ve vás možná vyvolá očekávání více bonusových funkcí, ale k dispozici budete mít pouze jednu. Toto jednoduché bonusové kolo se skládá ze spinů zdarma s vyšším počtem výher. Třemi nebo více scatter symboly zobrazenými kdekoli na válcích aktivujete 15 spinů zdarma.

Navíc bude k dispozici rostoucí wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly na válcích. Scatter symbol je jediným symbolem, který nemůže být nahrazen wild symbolem, ale to vy už jistě víte, pokud jste v minulosti některý výherní automat hráli. Rostoucí wild symbol v tomto výherním automatu má podobu rakve.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti