Menu

Puss and Boots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Puss and Boots

Výherní Automat Puss and Boots Online ZdarmaKocour v botách je jednou z těch nejoblíbenějších pohádkových postav na světě a tento opravdu speciální kocour dal vzniku tomuto opravdu speciálnímu výhernímu automatu zdarma. Výherní automat Puss ‘N Boots má na starosti vývojářská společnost Red Tiger a nepochybně se jedná o prvotřídní výherní automat. Osobně jsem si automat naprosto celý vyzkoušel a nenašel jsem jedinou chybičku.

Výherní Automat Puss and Boots Online Zdarma

Jedná se v podstatě o video automat s 5 válci a 20 fixními výherními liniemi. Na pozadí automatu můžete zahlédnout obrovské středověké město, které je spolu se všemi ostatními grafickými prvky i animacemi vytvořeno v té nejvyšší kvalitě. Animace jsou realistické a grafická stránka neobsahuje žádné zádrhely. Celkově vám tento výherní automat nabídne obrovskou dávku zábavy. Zábava ale není v tomto výherním automatu to jediné. Dalším důležitým prvkem je napětí, které doprovází vzrušení ze hry. Tyto vlastnosti jsou pro Kocoura v botách vlastní a zkušený kreativní tým společnosti Red Tiger to dokázal do automatu naprosto skvěle promítnout.

Průběh hry celého automatu je přímočarý a nemusíte se řídit žádnými příliš složitými pravidly. Vším úkolem je pouze nastavit si hodnotu své sázky a kliknout na tlačítko spin. Sázky se mohou pohybovat od 0,2 do 500 dolarů a k nastavení požadované výše můžete použít tlačítka + a -. V nabídce nechybí ani funkce pro automatické hraní se zvýšenou rychlostí. Tento výherní automat ale není jen moderní, narazíte v něm totiž i na klasické symboly. Nicméně ty nejdůležitější symboly jsou spojené s touto pohádkovou postavou. Wild symbolem je samotný Kocour v botách, který vám nabídne výhru až v hodnotě 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti