Menu

Spanish Passion

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Spanish Passion

Výherní Automat Spanish Passion Online ZdarmaChcete si zahrát hru, která je oslavou španělské kultury? Pak rozhodně musíte roztočit válce výherního automat Spanish Passion. Tento výherní automat zdarma vytvořila vývojářská společnost EGT. V tomto výherním automatu si hráči mohou hru nastavit co nejvíce svým požadavkům tak, aby získali ty nejvyšší výplaty. Tento výherní automat má spoustu co nabídnout, stačí jen dobře vědět, kam se dívat a jak hrát.

Výherní Automat Spanish Passion Online Zdarma

 

Výhry v tomto výherním automatu na vás čekají za spojení 3, 4 nebo 5 stejných symbolů. A když jsme u těch symbolů, tak se zde setkáte s poměrně běžnými karetními symboly, jako je král, královna, kluk a eso. Jen mají španělský nádech. Vizuálně je tento výherní automat opravdovou lahůdkou, která vás zavede na nezapomenutelnou cestu. K dispozici budete mít 5 válců s 20 výherními liniemi. Znamená to, že když máte velký herní rozpočet, tak očekávejte také velké výhry. Sázejte, jak chcete, tento výherní automat vás nepustí, dokud nezískáte jeho jackpot. A jackpot tu není jen jeden. Vyhrát můžete hned 4 progresivní jackpoty. Když roztočíte válce s tou nejvyšší možnou sázkou, tak na vás budou čekat ty nejvyšší výhry. Bonusové scatter kolo je také velmi zajímavé a je automaticky spuštěno po každé vaší výhře.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti