Menu

Savannas Life

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Savannas Life

Savannas Life Automat Online ZdarmaSavanna’s Life je výherním automatem zdarma pocházející od vývojářské společnosti EGT. Tento výherní automat má pro vás připraveny jedinečné zážitky. Jak jste jistě uhodli podle samotného názvu, tento výherní automat vás vezme na divokou cestu do hlubokých afrických lesů. Zajímá vás to? Tak pokračujte ve čtení. Tento výherní automat je moderně zaměřený, takže pokud plánujete jeho pomocí vyhrát peníze na opravdový výlet do Afriky, tak je to tím pravým místem pro vás. Obklopí vás zde spousta nebezpečných zvířat kroužících kolem, ale pohled na ně bude jedinečný. Tak neváhejte a pusťte se do hraní. Výherní automat Savanna’s Life vám nabízí celkem 5 válců s 20 výherními liniemi. Pokud chcete hrát s menším počtem výherních linií, tak zde není žádný problém. Stačí si požadovaný počet výherních linií nastavit a můžete se pustit do hraní. K výběru máte 1, 5, 10, 15 a 20 výherních linií. Díky tomu je vám asi hned jasné, že je tento výherní automat vhodný jak pro drobné, tak i pro vysoké sázkaře.

Savannas Life Automat Online Zdarma

 

Maximální výhry tohoto automatu činí 1000 kreditů. Jejím wild symbolem je samotný lev, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. Pokud se lev ukáže na válcích, tak se těšte na skvělé výhry. Tento výherní automat zkrátka stojí za vyzkoušení. Od výherního automatu, jako je tento, budete jistě očekávat dobrou grafiku. Společnost EGT naštěstí vaše očekávání dokáže vždy splnit. Jste-li tím typem lidí, kteří jdou rádi rovnou k věci, pak je tento výherní automat určen právě vám. Společnost EGT zde nepoužila žádné zářivé úvodní animace ani videa a jde přímo na věc. A o to zde právě jde.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti