Menu

Arctic Wonders

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Arctic Wonders

Arctic Wonders Automat Online ZdarmaArctic Wonders je opravdu pohodový výherní automat zdarma, který vás dokáže opravdu potěšit. Tento výherní automat zdarma vás vezme na výlet na Severní pól, aniž byste při tom museli opustit váš domov. Mimo skvělou zkušenost s cestováním na toto velmi studené místo dostanete také příležitost vyhrát skvělé peněžní výhry. Ty mohou dosahovat až 10 000 mincí při každém zatočení. Tento skvělý výherní automat zdarma je jedním z těch nejbarevnějších výherních automatů, které jsou na trhu v dnešní době dostupné. Vypadá opravdu pohodově a dokáže přitáhnout spoustu hráčů už od prvního spuštění. Samotný průběh hry je také velmi pohodový.

Arctic Wonders Automat Online Zdarma

 

V nabídce má celou řadu možností nastavení, které mohou využít jak úplní nováčci, tak i zkušení experti. Některé funkce jsou určeny speciální pro zkušené hráče, ale pokud nemáte potřebné zkušenosti, můžete si zahrát tento výherní automat beze změny jakéhokoli nastavení. Stačí pouze stisknout tlačítko spin. Máte-li už předchozí zkušenosti s hraním výherních automatů, můžete změnit hodnotu vsazených mincí, úroveň vašich sázek a počet aktivovaných výherních linií. Můžete také nastavit i počet automatických her a stisknout na tlačítko automatického hraní. Mimo již zmíněné nastavení zde naleznete také tlačítka k zobrazení tabulky výplat a ke spuštění hazardní hry. Arctic Wonders je standardní pětiválcový výherní automat s 25 výherními liniemi. Na každém válci je nachází 3 symboly. Výherní kombinace se musí tvořit na aktivních výherních liniích. Hodnota výher závisí na konkrétní výherní linii a na hodnotě vaší sázky.

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti