Menu

Magical Stacks

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magical Stacks

Hrací Automat Magical Stacks Online ZdarmaVýherní automat Magical Stacks je plný kouzelných symbolů, které se mohou transformovat v jeden obrovský symbol. Za tento symbol následně můžete získat naprosto neuvěřitelné výhry. Stacked symboly jsou navíc dostupné jak v hlavní, tak i v bonusové hře.

Hrací Automat Magical Stacks Online Zdarma

 

Tento výherní automat si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech a na jeho válcích můžete tvořit výherní kombinace pomocí symbolů třešní, melounů, barů, a šťastných sedmiček. Wild symbolem tohoto automatu je dívka, která žije v Neon City. Automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi.

V tomto hracím automatu si můžete zahrát bonusovou hru se spiny zdarma, která se nazývá Super Magical. V rámci této bonusové hry vám budou vyplaceny všechny výhry vynásobeny dynamickým násobitelem výher a počet spinů zdarma je nekonečný.

Jak vyhrávat

Výhry v tomto automatu získáte za spojení tří až pěti stejných symbolů na aktivních výherních liniích. Výhry budou vždy vynásobeny hodnotou sázky na výherní linii. Například symboly melounů nebo třešní vám vyplatí výhry v hodnotě 40x vaší sázky. Mezi další symboly patří zvonce, bary a sedmičky.

Při hraní hlavní hry můžete vytvářet výherní kombinace také pomocí wild symbolu dívky, která má jasně růžové vlasy. Tato dívka může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Když otevřete záhadnou kostku, získáte ještě vyšší výhry. Kostky se na válcích zobrazují buď jednotlivě, nebo jako stacked symboly. Při objevení kostky si chvíli počkejte, jaký symbol se v ní skrývá.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti