Menu

Long Long Long

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Long Long Long

Automat Long Long Long Online ZdarmaLong Long Long je výherní automat, který si můžete zahrát na platformách vývojářské společnosti Playtech. I když tento výherní automat vypadá jako tradiční a má pouze jednu výherní linii, nabídne vám kompletní herní zábavu. S tak nízkým počtem výherních linií je rozptyl výher ve srovnání s ostatními výherními automaty mnohem vyšší, ale to ke klasickým automatům také patří.

Automat Long Long Long Online Zdarma

 

I když je tento výherní automat zaměřen na čínskou kulturu, tak v něm nečekejte klasickou červenou a zlatou barvu. Převládající paletou barev je půlnoční modrá a čínský drak je na válcích vyzdoben žlutě, zeleně a červeně.

Mimo jedné výherní linie budete mít při hraní tohoto automatu k dispozici 3 válce. Znamená to, že nejlepší výherní kombinace, kterou můžete na válcích vytvořit, bude mít tři symboly. Mezi symboly tohoto automatu patří barevní draci – žlutý, červený a zelený. Tím nejhodnotnějším drakem je žlutý drak, který vám za výherní kombinaci ze tří symbolů vyplatí 88x hodnotu vaší sázky. V tomto automatu ale nenarazíte na žádné bonusové funkce ani speciální symboly.

Jak hrát

Minimální sázka tohoto automatu je nastavena na 0,01 libru, což znamená, že je tento výherní automat dostupný pro spoustu hráčů, aniž by museli podstupovat příliš velké riziko. Maximální sázka činí 5 liber. V tomto automatu nebudete mít k dispozici žádné tlačítko pro nastavení maximální sázky, proto musíte vždy využít klasická tlačítka + a -. Speciální funkcí je funkce turbo, která zvýší herní tempo a zkrátí prodlevu mezi točením válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti