Menu

Ri Ri Jin Cai

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ri Ri Jin Cai

Výherní Automat Ri Ri Jin Cai Online ZdarmaVýherní automat Ri Ri Jin Cain byl inspirován čínskou kulturou a je tak plný čínských symbolů, které vám každý den zajistí obrovské výhry. Tento automat obsahuje 5 válců a vsadit si můžete na 20 výherních liniích. Jeho velikost je tak perfektní a zahrát si ho můžete na všech platformách společnosti Playtech. Všechny symboly i celá grafická stránka tohoto výherního automatu vychází z čínské kultury, a proto můžete narazit například na Buddhu, Maneki Neko, kočku přinášející štěstí, Jin Chan, žábu a zlaté hroudy.

Výherní Automat Ri Ri Jin Cai Online Zdarma

 

Jackpotem tohoto automatu je 10 000x hodnota vaší sázky na výherní linii. Tuto výhru získáte za zobrazení pěti symbolů Buddhy na výherní linii. Druhou nejvyšší výhrou je 1000násobek vaší sázky, a tuto částku získáte za spojení pěti žab na jedné výherní linii. Za pět symbolů pytlíčku na peníze získáte 500x hodnotu vaší sázky a nakonec je zde i výhra 400násobku vaší sázky, kterou vám vyplatí pět zlatých hrud zobrazených na jedné výherní linii.

Speciální herní symboly

Pokud chcete vyhrát opravdové peníze, tak si při hraní tohoto automatu také musíte pořádně vsadit. Tou nejnižší sázkou je 0,20 mincí a nejvíce si můžete vsadit 500 mincí. Pro získání těch nejvyšších výher musíte také vsadit ty nejvyšší sázky a zároveň se musíte soustředit na speciální symboly. Wild symbolem tohoto automatu je Buddha, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Wild symbol nicméně nemůže nahradit scatter symboly. Scatter symbolem je symbol kočky přinášející štěstí. Pokud tímto symbolem vytvoříte výherní kombinaci, vyhrajete 50x hodnotu vaší sázky a navíc také spiny zdarma. Vaše šance na získání více spinů zdarma v tomto automatu roste s každým dalším dnem. První den můžete získat 8 spinů zdarma a pátý den se toto číslo může zvýšit až na 18 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti