Menu

Lie Yan Zuan Shi

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lie Yan Zuan Shi

Lie Yan Zuan Shi Automat Online ZdarmaTento výherní automat si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech. Jedná se o spojení klasického výherního automatu s automatem laděným do východního stylu. Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Automat vám mimo skvělých výher nabídne také spoustu úžasných funkcí.

Lie Yan Zuan Shi Automat Online Zdarma

 

Funkce tohoto výherního automatu zahrnují například lepivé wild symboly, spiny zdarma a expandující symboly. Tento výherní automat si také můžete zahrát na mobilních telefonech.

I když má tento výherní automat čínský název, stále se jedná o klasický automat v retro stylu, který vám nabídne familiární symboly. Narazit můžete například na šťastnou 8 nebo symboly bar. Pokud chcete při hraní dosáhnout na ty nejvyšší výhry, pak byste se měli zaměřit na ty nejhodnotnější symboly, jako jsou diamanty, zlaté bary nebo dolarové znaky.

Při prvním pohledu na tento výherní automat snadno poznáte, že se jedná o jednoduchou, ale velmi zábavnou hru.

Výherní možnosti

Tou nejvyšší výhrou, kterou můžete v tomto automatu získat, je 3000násobek vaší sázky. Tuto výhru vám vyplatí úplná výherní kombinace tvořená pěti diamanty. Za získání sedmi symbolů můžete vyhrát také obrovské částky. V tomto případě musíte stejným symbolem pokrýt dva válce. Sázky se v tomto automatu pohybují od 0,25 a maximálně si můžete vsadit až 2500 mincí. Naprosto tak nezáleží na tom, jaký je váš rozpočet, tento výherní automat se mu přizpůsobí.

Tento výherní automat také nabízí vše, co můžete čekat od nových a moderních automatů, i když vypadá retro. Diamant má funkci wild symbolu, ale využít můžete i scatter symboly nebo násobitele výher a dosáhnout tak na ještě vyšší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti