Menu

Land of Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Land of Gold

Automat Land of Gold Online ZdarmaVýherní automat Land of Gold je určen pro všechny milovníky Irska. Jedná se o výherní automat z dílny společnosti Playtech. Na 5 válcích máte 576 možností na vytvoření výherních kombinací, za které dostanete spoustu nádherných výher. Automat obsahuje také speciální funkce, jako je bonus se zlatými mincemi, násobitelé výher, spiny zdarma a stacked symboly.

Automat Land of Gold Online Zdarma

 

Když přijde řeč na Irskou historii a legendy, tak vždy narazíte na malého zeleného skřítka, který střeží kotlík plný zlata. Podle pohádek se kotlík se zlatem nachází vždy na konci duhy. Kdokoli kotlík najde, může si přát tři přání. V tomto výherním automatu můžete čekat naprosto vše, co se pojí s irským folklorem. Mezi symboly patří například kotlíky se zlatem, duha, čtyřlístek, koňská podkova a zlatá harfa se smaragdovým ostrovem. Mezi symboly patří také symboly hracích karet od 9 až do esa.

Funkce automatu

Válce tohoto výherního automatu jsou různých velikostí. První a pátý válec mají 3 symboly a druhý, třetí a čtvrtý válec mají 4 symboly. Výherní automat nemá vyznačeny výherní linie a úkol hráčů je pouze spojit stejné symboly kdekoli na sousedních válcích.

Hodnota vsazených mincí v tomto automatu může mít hodnotu 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20, 0,50, 1 a 2. K získání těch nejvyšší výher samozřejmě musíte vsadit ty nejvyšší sázky. V tabulce výplat můžete zobrazit všechny výhry, které můžete s vaší aktuální sázkou získat. Nejvyšší výhrou automatu je 1500x hodnota vaší sázky, kterou získáte za spojení pěti symbolů kotlíku se zlatem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti