Menu

Streak of Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Streak of Luck

Hrací Automat Streak of Luck Online ZdarmaVýherní automat Streak of Love si můžete zahrát na všech platformách vývojářské společnosti Playtech. Tento automat vám nabídne celkem 5 válců a 50 výherních linií. Automat Streak of Love se vyznačuje zábavnou grafickou stránkou a vzrušujícím progresivním jackpotem. Celý tento výherní automat je zaměřen hlavně na zábavu a jeho tématem jsou talismany štěstí a lásky. Pokud jste začínajícími hráči, kteří se chtějí skvěle pobavit, ale potřebují automat s jednoduchými pravidly, tak je tento automat ten pravý pro vás.

Hrací Automat Streak of Luck Online Zdarma

 

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří čínské mince, paní Štěstěna, koňská podkova, čtyřlístek a hrací karty. Co se týče designu automatu, tak ten patří mezi naprostou klasiku, která dokáže oslovit spoustu hráčů.

Speciální funkce automatu

Tento výherní automat obsahuje obrovský progresivní jackpot, který ho řadí mezi ty nejlepší automaty. Pro získání tohoto jackpotu ale musíte při hraní vsadit ty nejvyšší částky. Mezi další funkce automatu patří automatická hra, režim turbo a počítadlo jackpotu. Wild symbolem je v tomto automatu paní Štěstěna a nechybí zde ani scatter symbol, který má podobu kostky.

Zobrazte na válcích automatu tři šťastné sedmičky a vaše sázka bude vynásobena 200x, což je skvělý příspěvek na vaše herní konto. Během spinů zdarma budete mít ještě vyšší šance na získání úžasných výher díky třem extra wild symbolům. Výhry získané v rámci spinů zdarma budou navíc vynásobeny 2x.

Sázky se v tomto výherním automatu mohou pohybovat od 0,01 do 0,40 dolarů. Automat si můžete zahrát například také na iPadu nebo iPhonu. Pro získání jackpotu ale musíte získat výhru alespoň desetkrát v řadě.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti