Menu

Scrolls of RA

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Scrolls of RA

Výherní Automat Scrolls of RA Online ZdarmaMilujete výherní automaty s tématem starověkého Egypta? Pak je tento automat zdarma pro vás ten pravý. Do tohoto chrámu navíc můžete vstoupit pomocí svého počítače, ale také pomocí jakéhokoli zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Roztočit válce můžete už s 0,2 mince. Tou nejlepší funkcí tohoto výherního automatu zdarma ale je, že výhry můžete získat ihned a to v jakémkoli pořadí. Seřaďte do výherní kombinace například vyšperkované symboly zlatých písmen. Za ně získáte výhry od 25 do 750 mincí. Za symbol havrana můžete vyhrát 1000 mincí a za symbol klečící ženy dokonce 2500 mincí. Tu nejvyšší výhru ale získáte za symbol nilského kříže, který vám vyplatí výhru v hodnotě 5000 mincí. Tento symbol je také vaším klíčem k dalším a ještě lepším funkcím.

Výherní Automat Scrolls of RA Online Zdarma

 

Ty největší poklady tohoto výherního automatu zdarma jsou skryty v jeho čtyřech bonusových funkcích. Symbol boha Ra zobrazený na válcích 3, 4 a 5 aktivuje bonus boha Ra. Vaším úkolem bude vybrat si 3 z 25 truhlic s pokladem. Každá z truhlic při tom skrývá okamžité výhry. Symbol svitku zobrazený na válcích 1, 3 a 5 vás dovede k okamžité výhře 10 000 mincí. Navíc je zde i wild symbol božského oka, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly a tvořit tak více výherních kombinací. Při jeho zobrazení na prostředním poli druhého, třetího nebo čtvrtého válci aktivuje navíc 5 spinů zdarma, při nichž je jeden válec změněn na wild válec.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti