Menu

World Of Warlords

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

World Of Warlords

Hrací Automat World Of Warlords Online ZdarmaVýherní automat World of Warlords je skvělý titul, který splňuje všechny prvky grandiózních výherních automatů. Automat má celkem 5 válců a 30 výherních linií. Jeho symboly jsou epické a celkové herní prostředí vás naprosto uchvátí. Soundtrack tohoto výherního automatu je předvídavý, ale na druhou stranu vás výrazně při hraní napne.

Hrací Automat World Of Warlords Online Zdarma

 

Pro hraní tohoto výherního automatu online si musíte nejdříve nastavit své sázky, které mohou mít hodnotu od 0,05 do 75 mincí. Rozhodnete-li se hrát s tou nejvyšší sázkou, můžete vyhrát přes 2000 mincí. Počet výherních linií v tomto výherním automatu nelze změnit, ale pokud se vám točení válců komplikuje, můžete klidně využít automatickou funkci, která bude točit válci za vás. Počet automaticky odehraných kol si můžete nastavit od 1 do 100.

Herní symboly

Estetická stránka tohoto výherního automatu ve vás vyvolá pocit, jako byste se nacházeli v totálně novém světě. Na válcích zahlédnete například obra, slona nebo člověka. Dalšími symboly jsou obrané věže, kouzelníci nebo zbraně. A to vypovídá jen o jednom, v tomto výherním automatu na vás čeká naprosto celý nový fantastický svět.

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je symbol člověka, který vám za plnou výherní linii vyplatí 2000 mincí. Za stejný počet symbolů elfa nebo obra získáte postupně 1500 a 1000 mincí. V tomto výherním automatu můžete využít i scatter a wild symbolů. Štěstí také bude stát při vás při spuštění bonusové hry. Když získáte na válcích výherního automatu křišťálovou kouli, tak vyhrajete celkem 8x hodnotu vaší sázky. Tak na nic neváhejte a roztočte válce tohoto nezapomenutelného automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti