Menu

Roman Empire Gameplay

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Roman Empire Gameplay

Automat Roman Empire Gameplay Online ZdarmaVýherní automat Roman Empire je hrou, díky které se budete moci vrátit zpět v čase až do doby antického Říma. Shledejte se s gladiátory a užijte si tuto zábavnou automatovou hru.

Automat Roman Empire Gameplay Online Zdarma

 

Po otevření tohoto výherního automatu se před vámi objeví gladiátorská aréna a celou tuto scénu bude doprovázet dramatická doprovodná hudba. Hráči se mohou těšit například na hazardní hru s dvojnásobnými výhrami, bonusové kolo nebo wild symbol. Tento výherní automat má celkem 30 výherních linií a 5 válců, na kterých můžete tvořit dostatečné množství výher. Hodnotu sázky je možné měnit před každým roztočením válců, a to pomocí tlačítek plus a mínus, které jsou součástí ovládacího panelu.

Herní symboly

Tématem tohoto výherního automatu je dramatický souboj mezi gladiátory. Jednotlivé symboly jsou s těmito souboji, které se odehrávají v té neslavnější aréně světa, úzce spojeny. Narazíte proto na Koloseum, štíty, meče, kladiva a helmy. Dalšími symboly jsou zlaté mince, ženy, zlaté náramky, římští legionáři v barevných róbách, okřídlené helmy a budovy. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je římský legionář, za kterého získáte až 5000 mincí. K tomu stačí na jedné aktivní výherní linii zobrazit pět legionářů najednou. Druhým nejhodnotnějším symbolem je zrzavý muž, za kterého získáte až 2000 mincí.

Wild symbolem je muž ve fialovém oblečení. Tento symbol se může zobrazit pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci, kde může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Wild symbol se také může zobrazit jako stacked symbol a změnit na wild celý válec. Těšit se tak můžete na obrovské množství skvělých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti