Menu

Samurai Sushi

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Samurai Sushi

Hrací Automat Samurai Sushi Online ZdarmaVýherní automat Samurai Sushi je nepředvídatelnou a inovativní automatovou hrou, která pochází z dílny vývojářské společnosti Game Play. Již podle názvu je jasné, že je tento výherní automat zdarma inspirován Japonskem. Na válcích vás ale čekají opravdu bizarní symboly, mezi které patří zelenovlasé kousky sushi hovící si v misce nebo růžová chobotnice, která má nasazenou helmu.

Hrací Automat Samurai Sushi Online Zdarma

 

Výherní automat Samurai Sushi obsahuje celkem 5 válců a 50 výherních linií. Mimo to tento výherní automat nabídne hráčům spiny zdarma, scatter symboly a wild symboly. Celkově se ale jedná o naprosto divokou hru s šílenými rybími symboly, záhadnou doprovodnou hudbou a neodolatelnou orientální atmosférou.

Pozadím tohoto výherního automatu je vyprahlá krajina s dřevěnou lavičkou. Po každé straně válců naleznete jídelní pult. Horní stranu obrazovky navíc zdobí i rozkvetlý třešňový strom. Válce jsou pak umístěny do vnitra dřevěného stánku a k zemi jsou připoutány provazy. Doprovodná hudba je hraná na xylofon, který občas doprovází i flétna.

Speciální herní symboly

Symbol růžové chobotnice s tyrkysovým kimonem, železnou helmou a šavlí zastrčenou za pasem je tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu a právě díky tomuto stylu symbolů je celá hra tak zajímavá. Vaši sázku můžete změnit nastavením sázky na výherní linii, která se může pohybovat od 0,05 do 100. Rozsah celkové sázky je tak naprosto neuvěřitelný, od 2,50 až do 5000 mincí na jedno zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti