Menu

Super Dragons Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Dragons Fire

Výherní Automat Super Dragons Fire Online ZdarmaVýherní automat Super Dragons Fire je hrou, která vás provede horkou lávou, skalnatými horami a temnými slujemi. Tento výherní automat se totiž odehrává v samotném hnízdě draků, takže je hráči mohou pozorovat opravdu zblízka. Při hledání jejich pokladů by ale neměli vydat sebemenšího hlásku. Tento výherní automat pro vás má opravdové bohatství, které je připraveno na 5 válcích se třemi řádky a 25 nastavitelnými výherními liniemi.

Výherní Automat Super Dragons Fire Online Zdarma

 

Tento herní automat zdarma zavede hráče do míst, kde draci odpočívají na svých enormních pokladech. Všem hráčům ale radíme, aby se pohybovali velmi potichu, jinak draky probudí. Pro získání bohatství draků musí hráči na jedné výherní linii seřadit všechny symboly dračího pokladu. S použitím dodatečných symbolů je možné výhry ještě vylepšit.

Funkce výherního automatu Super Dragons Fire

Láhev s dračí krví je velmi užitečný předmět. Jakmile tento symbol na válcích zobrazíte, můžete udělat spoustu různých výherních kombinací. Tento symbol totiž funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly mimo symbolu truhlice s ohněm toho nejmohutnějšího draka. Za 3, 4 nebo 5 tyto truhlice si můžete zahrát spiny zdarma.

Draci mají rádi sbírání všech možných věcí, které ve svých slujích uchovávají. Vaší šancí na ukradení těchto jejich pokladů je právě výherní automat Super Dragon Fire. Musíte být ale opatrní, aby vás při krádeži drak nechytit a nespálil na popel. Tento výherní automat si můžete zahrát se vkladem zdarma a nemusíte tak plýtvat časem při registraci a potvrzení vkladu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti