Menu

Big Foot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Big Foot

Výherní Automat Big Foot Online Zdarma

Big Foot představuje pětiválcový výherní automat online zdarma s 25 výherními liniemi od společnosti WGS Technology. Tématem této hry je slavný opičák Big Foot. Grafická stránka stejně tak jako doprovodná hudba je velmi zábavná. Setkáte se s mnoha různými ikonkami doprovázející dané téma, jako třeba táborák, stopa a mnoho dalších. Tento výherní automat si prostě zamilujete, podobně jako povídky, filmy a všechny komiksy!

Výherní Automat Big Foot Online Zdarma

 

Všem je nám jasné, že samotný Big Foot bude wild symbolem a zastoupí všechny ostatní symboly, vyjma scatter symbolu.Wild symbol se objevuje na válcích 2, 3, a 4. Určitě vám přinese spoustu výher, které pak budete mít šanci ještě zdvojnásobit pomocí hazardního tlačítka.
Scatter symbol je již zmíněná stopa a výhru vám přinesou i pouhé dva tyto symboly. Se třemi scatter symboly spustíte bonusovou hru. S výplatami za scatter symboly máte šanci vyhrát od dvojnásobku až po stonásobek vaší výhry.
Po spuštění bonusové hry je vaším úkolem najít opičáka Big Foot ve tmě a čím dřív ho najdete, tím lépe pro vás. Najdete-li ho na první pokus, získáte 20 volných zatočení, za nález na druhý pokus obdržíte 15 volných zatočení, a pokud ho naleznete na třetí pokus, tak jen 10 volných zatočení. Jakmile ho najdete, přidělí vám Big Foot násobitele 4x, 8x nebo 10x. Tento bonus může být spuštěn vícekrát za kolo. Další velkou výhru této hry získáte při vytočení pěti ikonek muže. Za ně získáte 5000 násobek vaší sázky na výherní linii a ještě více, pokud se tak stane v průběhu bonusového kola.

Když už víte vše o wild a scatter symbolech a o tom, jak spustit bonusovou hru, potřebujete už jen nastavit vaši sázku. To uděláte nastavením počtu aktivovaných výherních linií od 1 do 25 a nastavením výše sázky od 0,01 do 2,00. K dispozici máte také tlačítko max, abyste mohli nastavit výši vaší sázky na maximum a nezapomeňte i na hazardní tlačítko ke zdvojnásobení vaší výhry. Doufáme, že tuto velkou opici a velkou výhru v této hře naleznete, tak neváhejte a do toho!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti