Menu

Jasons Quest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jasons Quest

Hrací Automat Jasons Quest Online ZdarmaNa trhu s výherními automaty ji ž existuje spousta výherních automatů zdarma s tématem inspirovaným starořeckou mytologií, ale výherní automat Jason’s Quest je rozhodně jedním z těch automatů, které nemůžete vynechat. Tento výherní automat se nachází na lovišti a pobaví vás i opravdu kvalitní grafická stránka. Pokud chcete trošku více přiblížit téma automatu, tak se jedná o příběh o Jasonovi a Argonautech.

V automatu budete mít k dispozici celkem 5 válců a až 25 nastavitelných výherních linií. Náhradou za všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů bude harpie, která plní funkci wild symbolu. Scatter symbolem je zlaté rouno.

Hrací Automat Jasons Quest Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat je velmi zajímavý, ale opravdová legrace začne až při aktivování bonusového kola. Právě zde si přijdete na ty nejlepší výhry. Všechny bonusové hry spustíte už třemi scatter symboly a na výběr máte mezi několika hrami. První hrou jsou Kyklopové a nepotřebujete k jejímu hraní žádné speciální symboly. V této bonusové hře získáte 10 spinů zdarma a vaše výhry budou zároveň vynásobeny 2x. V druhé bonusové hře se setkáte s několikahlavou Hydrou, ale pro spuštění tohoto kola potřebujete celkem 15 speciálních kamenů, které musíte nějakým způsobem posbírat v předchozí hře. Třetí bonusovou hrou je hra s kostlivcem. Pro tuto hru je potřeba 30 kamenů, ale pokud se dostanete až sem, tak odkráčíte s plnou náručí výher.

Naprosto všechny symboly a postavy jsou navrženy s maximální péčí o detail a celá grafická stránka, jak je u společnosti Genesis Gaming pravidlem, dosahuje obrovské kvality. Snažte se na válcích tohoto výherního automatu zdarma zobrazit co nejvíce scatter symbolů, které povedou k více spinům zdarma a vyšším výhrám.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti