Menu

Heroes and Beasts

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Heroes and Beasts

Heroes and Beasts Automat Online ZdarmaHeroes & Beasts je video automatovou hrou pocházející z dílny vývojářské společnosti Booming Games. Tento výherní automat zdarma se odehrává ve starověkém Římu a jeho sázky jsou poněkud vyšší. Automat má celkem 5 válců a na každém z nich jsou 4 symboly. Maximální počet výherních linií je 20. Pro získání výhry musíte na válcích zobrazit kombinaci vytvořenou stejnými symboly na aktivní výherní linii. Nastavení automatu můžete změnit pomocí panelu nástrojů, který se nachází na spodní části herní obrazovky. Zde také můžete změnit počet aktivních výherních linií. Chcete-li aktivovat všechny výherní linie najednou, může vás to stát pořádnou sumu peněz. V takovém případě se vám bude hodit tlačítko pro rychlé nastavení maximální sázky.

Heroes and Beasts Automat Online Zdarma

 

Pro zahájení hry můžete kliknout na tlačítko spin nebo autospin. Při využití automatické hry se po předem nastavený počet her nemusíte naprosto o nic starat. Než se ale pustíte do hraní, podívejte se, jaké symboly tento online automat zdarma skrývá. Jsou zde luky, helmy, kopí a meče. Jedná o ty méně hodnotné herní symboly, které vám ale přinesou výhry mnohem častěji. Těmi hodnotnějšími symboly jsou divoká zvířata. Abyste vyhráli maximální částky, budete muset porazit lvy, medvědy a další hrozivá zvířata. Vytvoříte-li více výherních kombinací najednou, tak si přijdete na opravdu slušnou částku. Náhodné symboly se mohou chovat jako stacked symboly a pokryjí všechna pole na válcích. A nesmí chybět ani bonusové spiny zdarma, které aktivujete pomocí scatter symbolů řvoucího lva.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti