Menu

Yule Be Rich

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Yule Be Rich

Automat Yule Be Rich Online Zdarma Yule Be Rich je zábavou napěchovaný výherní automat zdarma, který zpracovává vánoční téma. Nehledě na roční období, ve kterém se rozhodnete tento výherní automat hrát, vyvolá ve vás hřejivou vánoční atmosféru a obdaruje vás štědrými výhrami. Tento výherní automat má více než dostatek výher opravdu pro všechny. Design tohoto výherního automatu je ohromný. Obsahuje několik tematicky laděných symbolů, jako jsou vánoční ponožky, sněhulák, sobi a víly. Každý z těchto symbolů skrývá rozdílné výplaty. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu jsou víly, které vám vyplatí až 750x vaši úvodní sázku. Mimo běžné hrací symboly můžete v tomto výherním automatu zdarma narazit i na fantastické speciální funkce. První dvě funkce jsou wild a scatter symboly.

Automat Yule Be Rich Online Zdarma

 

Třetí speciální funkcí jsou spiny zdarma. Wild symbol může změnit vaše nevýherní kombinace na kombinace výherní, a navíc funguje i jako násobitel 2x. Symbol Santy funguje jako aktivátor spinů zdarma a symbol elfa je scatter symbolem, který vám vyplatí okamžité peněžní výhry. Samotná hra je velmi jednoduchá. Nejdříve si musíte nastavit vaši sázku. Na výběr máte celkem 315 možností sázek, které můžete nastavit před každým kolem. Po nastavení úvodní sázky stačí už jen stisknout tlačítko spin. Design tohoto výherního automatu zdarma je na té nejvyšší úrovni. Od samotného pozadí hry, přes animace, grafiku až po zvukové efekty, naprosto vše je dokonalé. Navíc si tento výherní automat můžete spustit i na iPhonu nebo chytrém telefonu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti