Menu

Rainbow

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rainbow

Hrací Automat Rainbow Online ZdarmaVýherní automat Rainbow zpracovává slavné téma kotlíku plného zlata, který se objevuje na druhém konci duhy. I když se jedná pouze o pohádku a doopravdy lidé této pověře nevěří, ve výherním automatu Rainbow můžete očekávat kotlíky plné zlaťáků hned dva, jeden na každém jejím konci.

Hrací Automat Rainbow Online Zdarma

 

Rainbow je automatem, který vám za vaše vsazené peníze na oplátku přinese spoustu výher. Můžete se také těšit na pestré a veselé barvy, nádherné květiny, a roztomilý hmyz fialové, modré, zelené, žluté, oranžové a červené barvy.

Rozvržení tohoto výherního automatu patří k tomu nejoblíbenějšímu. K dispozici tak budete mít 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Válce tohoto výherního automatu mají květinové kraje a na pozadí zahlédnete zelené kopce s blankytně modrou oblohou a nádherně viditelnou duhou.

Nejdříve si nastavte vaše sázky a poté stačí pouze stisknout tlačítko Spin a roztočit válce. Při točení válci ale nebudete moci poznat podrobně jednotlivé symboly a jejich hodnotu. Zkuste se tomu věnovat ještě před tím, abyste poté měli přehled, který symbol vám přinese ty nejvyšší výhry.

Symboly tohoto výherního automatu obsahují více symbolů, než jen duhu nebo sluneční záři. Například zde můžete zobrazit kopretiny, gerbery a růže. A kde se nachází květiny, tam se musí nacházet i hmyz. Hmyz vás zde ale otravovat nebude, místo toho je vyobrazen velmi roztomile a přinese vám spoustu výher, speciálně symbol berušky. Také můžete narazit na roztomilého bonusového pavouka nebo na wild čtyřlístek, který může nahradit všechny ostatní běžné symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti