Menu

3 Genie Wishes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

3 Genie Wishes

Výherní Automat 3 Genie Wishes Online Zdarma3 Genie Wishes je výherní automat inspirovaný příběhem o Aladinovi a jeho kouzelné lampě. Jedná se o kreslenou a velmi originální verzi tohoto příběhu. Tento výherní automat je zároveň velmi návykový a má vysokou volatilitu. Tak neváhejte a nechte se unést tímto kouzelným příběhem o odvaze, utrpení a nehynoucí lásce.

Tento výherní automat se rozprostírá na hrací ploše o velikosti 5×4 s nádhernou grafikou. Jakmile se na tento výherní automat podíváte, budete se cítit, jako byste se objevili ve snu. Každé zatočení přináší své riziko, ale zároveň také spoustu napětí. Vsadit si můžete celkem na 50 výherních linií a těšit se můžete na spoustu symbolů a na skvělé bonusové funkce.

Výherní Automat 3 Genie Wishes Online Zdarma

Tento výherní automat vypráví o tom, jaké to je začít od ničeho a vypracovat se až na samotný vrchol. Vysocí sázkaři se nebudou muset dlouho rozmýšlet, zda si tento výherní automat zahrát nebo ne. Pokud jste ale hráči s nízkým herním rozpočtem, musíte si nejdříve zvolit svoji herní strategii a poté postupovat směrem nahoru.

Ze všech symbolů musíte zmínit hlavně scatter symbol a wild symbol, které jsou ve srovnání se zbytkem symbolů velmi štědrými. Wild symbol má podobu modrého džina a pomůže vám získat až 500 mincí. Tento symbol také může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a na válcích se zobrazuje jako stacked symbol a ještě více tak zvyšuje vaše šance na získání výherních kombinací. Scatter symbol na druhou stranu násobí vaši sázku. To ale není úplně vše. Pokud totiž na válcích zobrazíte alespoň tři scatter symboly, aktivujete tím bonusovou hru.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti