Menu

Turning Totems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Turning Totems

Hrací Automat Turning Totems Online ZdarmaJakmile spustíte tento výherní automat, objevíte se v Severní Americe v rozsáhlé poušti. Nejdříve se ale k herním válcům musíte dostat putováním mezi jednotlivými útvary z navršených kamenů, indiánskými vesnicemi, atd. Poté se kamera konečně dostane k jednomu velkému skalnatému útvaru, na kterém jsou vedle sebe postaveny totemy. Totemů je celkem 5 a po jejich levé straně se objeví indiánský mladík, který vás bude celou hrou doprovázet. Jednotlivé totemy slouží jako válce tohoto automatu a vytváří tak příjemně odlišné herní pole.

Hrací Automat Turning Totems Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat zdarma je graficky velmi pěkně zpracován. K dispozici budete mít cekem 5 válců, na kterých se budou zobrazovat pestrobarevné obličeje jako symboly. Jako ozdoba jednotlivých totemů slouží ptáci, kteří budou mít v průběhu hraní také speciální funkce.

Herní symboly

Tento výherní automat se nepodobá všem pětiválcovým automatům, na které jste zvyklí. Jednotlivé symboly se na totemech objevují po jenom a dochází k točení každého herního pole, nikoli celého válce. K získání výher musíte kdekoli na herním poli zobrazit minimálně šest stejných symbolů. Za šest symbolů získáte minimální hodnotu výhry, ale také možnost zobrazit na válcích více stejných symbolů, až do konečného čísla 15. Nejvyšší výhry vás tedy čekají při zobrazení 15 stejných symbolů na celé herní ploše. Tento automat nepracuje s žádnými výherními liniemi a pro vás to znamená, že hodnota vaší sázky je vždy konečná. Nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je růžový obličej, který vám vyplatí 1204x hodnotu vaší celkové sázky. Další symboly mají zelenou, oranžovou, modrou nebo žlutou barvu.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti